Studio skandal

Wyjątkowe miejsce na imprezę w Warszawie.

Poszukujesz lokalu na event, szkolenie albo konferencję? Chcesz wynająć klub na swoją imprezę urodzinową? A może jesteś artystą, który pragnie zorganizować swoją wystawę lub koncert w niepowtarzalnym otoczeniu?

Studio Skandal jest dla Ciebie. Niepowtarzalne miejsce, niepowtarzalna atmosfera. Jedyne takie eventowe miejsce w samym sercu Warszawy. Trzy poziomowy lokal z doskonałym zapleczem na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca.

Nieograniczone możliwości aranżacyjne i organizacyjne

Studio Skandal to wyjątkowy lokal do wynajęcia w centrum Warszawy. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm poszukujących sali na konferencję lub szkolenie. Doskonale sprawdzi się także jako klub do wynajęcia na wydarzenie zamknięte, jak 18 urodziny lub imprezę integracyjną. Jesteśmy niewątpliwie najlepszą lokalizacją eventową w tej części Warszawy. Dostosujemy się do każdej koncepcji imprezy - nasz stylowy lokal pozwala na swobodną aranżację dowolnego wystroju. Pozostajemy otwarci dla każdego, kto podziela nasze zamiłowanie do wyrafinowanej estetyki.

Zobacz ofertę

Jesteśmy stworzeni do organizacji:

SPOTKAŃ FIRMOWYCH
IMPREZ PRYWATNYCH
WESEL i ŚLUBÓW
EVENTÓW
KONFERENCJI
DNI PRASOWYCH
SZKOLEŃ
WARSZTATÓW
SESJI ZDJĘCIOWYCH
CASTINGÓW
POKAZÓW MODY

Zobacz ofertę

Opinie naszych klientów